Nils & Kajsa Strinning

Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning
Nils & Kajsa Strinning

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, 1900-talets andra hälft, teak, delvis etikettmärkta, bestående av 10+7+2+1 hyllplan, mått 78x20 (10) / 39x20 (7)/ 39x30 (2), / 78x20 (1), 3 tidningshyllor mått 34x80, 8+2+2+1+1 gavlar, mått ca 76x18 (8)/ 100x18 (2)/ 50x18 (2)/ 50x28 (1)/ 26x28 (1), bokstöd

Smärre skador

473064

2017-07-08