Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, engelsk stil, mahogny, en låda i sargen med draghandtag i mässing, höjd 83 (handtag), på hjultrissor, 81x43 cm

Smärre slitage

473065

2017-07-08