Conny Burman akvareller

Conny Burman akvareller
Conny Burman akvareller

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CONNY BURMAN (1831-1912): (2), Skeppsmotiv, signerade och daterade Conny Burman -1884, akvareller, 54x34 cm vardera

473066

2017-07-08