Olle Almgren oljemålning

Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning
Olle Almgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ALMGREN (född 1914): Skogsglänta, signerad Olle Almgren, odtydligt daterad, olja på pannå, 65x80 cm

473068

2017-07-08