Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ALMGREN (född 1914): Skogsglänta, signerad Olle Almgren, odtydligt daterad, olja på pannå, 65x80 cm
473068
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här