Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad samt förgylld, 130x54,5 cm

Bruksslitage

473077

2017-07-08