Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: matbord, 4 stolar, 2 karmstolar, sitthöjd ca 45, bordets höjd 73, diameter 110, 2 iläggsskivor 46x110 cm vardera

Bruksslitage, märken

473080

2017-07-08