Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, rotfanér samt pyramidmahogny, bronserade beslag, höjd 82, 106,5x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

473083

2017-07-08