Hängskåp barockstil

Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil
Hängskåp barockstil

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, brutet krön, listdekor, nycklel medföljer, höjd ca 69, 51 x 27 cm

Visst slitage

473090

2017-07-08