Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets mitt): Interiör från stall, Biedermeier skola, olja på papper uppsatt på pannå, ca 18x15 cm

473097

2017-07-08