Figuriner 1 par 1800-tal

Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal
Figuriner 1 par 1800-tal

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, sannolikt Tyskland, 1800-tal, bemålat och glaserat porslin, oidentifierad märkning, höjd ca 18 cm

Hand med lagning

473098

2017-07-08