Ole Wanscher karmfåtöljer

Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer
Ole Wanscher karmfåtöljer

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLE WANSCHER, karmfåtöljer, 1 par, 1960-tal, Danmark, teak, lösa plymåer, en fåtölj märkt "France & Daverkosen", sitthöjd ca 38, rygghöjd ca 75 cm

Slitage, mindre märken

473099

2017-07-08