Matservis Höganäs Old
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATSERVIS, 28 dlr., Höganäs Old, grön, bestående av: karott med handtag och lock, karott med handtag, 6 assietter, 8 förrättstallrikar samt 12 mattallrikar, mattallrikarnas diameter ca 25 cm
3 assietter i senare upplaga, vissa tallrikar med krackelyrer, smärre kantnagg
473109
2017-07-07