Matservis Höganäs Old

Matservis Höganäs Old
Matservis Höganäs Old
Matservis Höganäs Old
Matservis Höganäs Old
Matservis Höganäs Old
Matservis Höganäs Old

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATSERVIS, 28 dlr., Höganäs Old, grön, bestående av: karott med handtag och lock, karott med handtag, 6 assietter, 8 förrättstallrikar samt 12 mattallrikar, mattallrikarnas diameter ca 25 cm

3 assietter i senare upplaga, vissa tallrikar med krackelyrer, smärre kantnagg

473109

2017-07-07