Björn Weckström armring akrylplast
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN WECKSTRÖM, öppen armring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 30,9 g, originalpåse medföljer
Bruksslitage, akrylplats med smärre repor
473116
2017-07-09