Björn Weckström armring akrylplast

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, öppen armring, sterlingsilver, akrylplast, Lapponia, Finland 1974, innerdiameter ca 5-6 cm, vikt ca 30,9 g, originalpåse medföljer

Bruksslitage, akrylplats med smärre repor

473116

2017-07-09