Minnesmynt guld

Minnesmynt guld
Minnesmynt guld
Minnesmynt guld
Minnesmynt guld
Minnesmynt guld
Minnesmynt guld

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINNESMYNT, 20 guld, kontrollstämplat med kattfot, Kungabröllopet 19-6-1976, Carl XVI Gustaf, Sveriges Konung, Silvia, Sveriges Drottning, nr 0651, diameter 23 mm, vikt 8,9 g, originalletui

473134

2017-07-10