Champagneglas Anne Nilsson

Champagneglas Anne Nilsson
Champagneglas Anne Nilsson
Champagneglas Anne Nilsson
Champagneglas Anne Nilsson
Champagneglas Anne Nilsson
Champagneglas Anne Nilsson

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE NILSSON, "Clown", champagneglas, 4 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 27 cm

473145

2017-07-09