Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på duk, 54,5x46 cm

473146

2017-07-08