Harry Wichmann oljemålning

Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993), Blomplockning, signerad Wichmann -79, olja på pannå, ca 20 x 13 cm.

473147

2017-07-08