Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HARRY WICHMANN (1916-1993), Blomplockning, signerad Wichmann -79, olja på pannå, ca 20 x 13 cm.
473147
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här