Charles Sjöholm oljemålning

Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning
Charles Sjöholm oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Caféscen, signerad C. Sjöholm, olja på duk, 27,5x22 cm

473149

2017-07-08