Karl Gunnar Svensson oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GUNNAR SVENSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Karl Gunnar Svensson, olja på duk, 54,5x16,5 cm

473150

2017-07-08