Karl Gunnar Svensson oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GUNNAR SVENSSON (1900-tal): Stadsbild, osginerad, olja på pannå, 98x30,5 cm

473153

2017-07-08