Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MANUEL CORONADO (Spanien, född 1942), figural komposition, signerad och daterad Coronado 68, olja på duk, 96 x 130 cm
Extensiva färgkrackeleringar
473155
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här