Manuel Coronado

Manuel Coronado
Manuel Coronado
Manuel Coronado
Manuel Coronado
Manuel Coronado
Manuel Coronado

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANUEL CORONADO (Spanien, född 1942), figural komposition, signerad och daterad Coronado 68, olja på duk, 96 x 130 cm

Extensiva färgkrackeleringar

473155

2017-07-08