Toilettebord i rokokostil

Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil
Toilettebord i rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanérat i lönn, uppfällbard spegel samt sidobord, läderklädd utdragsskiva, höjd 73, 72x41 cm

Bruksslitage och blekt

473156

2017-07-08