Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, barockstil, spiralsvarvade ben, skuren dekor, fanérad i bestad ek, invändigt med hyllplan, 2 lådor, höjd 143, 119,5x42 cm

Bruksslitage, ej komplett uppsättning av hyllstopp

473157

2017-07-08