Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets första hälft, vit och gråmålat, höjd 76,5, 118-218x100 cm
Burksslitage, en fot med spricka
473161
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här