Matbord 1900-tal

Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal
Matbord 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets första hälft, vit och gråmålat, höjd 76,5, 118-218x100 cm

Burksslitage, en fot med spricka

473161

2017-07-08