Täcke 1900-talets början

Täcke 1900-talets början
Täcke 1900-talets början
Täcke 1900-talets början
Täcke 1900-talets början
Täcke 1900-talets början
Täcke 1900-talets början

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TÄCKE, 1900-talets första hälft, bomull, vadderat, tvåsidigt, blomdekor, ca 210x220 cm

Bruksslitage

473164

2017-07-08