Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TÄCKE, 1900-talets första hälft, bomull, vadderat, tvåsidigt, blomdekor, ca 210x220 cm
Bruksslitage
473164
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här