Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, 18/1900-tal, Ryssland, olja på pannå, centrum med Kristus Pantokrator, ca 31,5x26,5 cm
Skador
473172
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här