Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 18/1900-tal, Ryssland, olja på pannå, centrum med Kristus Pantokrator, ca 31,5x26,5 cm

Skador

473172

2017-07-09