Italiensk skola Allegori över det Det goda omdömet

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (ca 1760): Allegori över det "Det goda omdömet", olja på duk, 76 x 61 cm.

EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS: Örnäs säteri, Kungsängen

Smärre slitage

473174

2017-08-30