Italiensk skola Allegori över det Det goda omdömet
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (ca 1760): Allegori över det "Det goda omdömet", olja på duk, 76 x 61 cm.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Örnäs säteri, Kungsängen
Smärre slitage
473174
2017-08-30