Cecilia Sikström färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Birgitte Bardot, signerad C Sikström, färglitografi, E.A X/XX, 59x77 cm

473178

2017-07-08