Theodor Mintrop oljemålning

Theodor Mintrop oljemålning
Theodor Mintrop oljemålning
Theodor Mintrop oljemålning
Theodor Mintrop oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

THEODOR MINTROP (1814-1870): tillskriven, Maria med barnet, olja på pannå, signerad Th. Mintrop, ca 15,5x10,5 cm

Kant med smärre färgbortfall, smärre retuscher

473179

2017-07-11