Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1900-tal, Kristus Pantokrator, baksida med brännstämpel, ca 35x28 cm

Skador, färgbortfall

473185

2017-07-09