Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IKON, 1900-tal, Kristus Pantokrator, baksida med brännstämpel, ca 35x28 cm
Skador, färgbortfall
473185
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här