Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, förgylld, dekor i pastellage, ca 100x41 cm

Färgbortfall, foliering med smärre skador

473192

2017-07-09