Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAPPIN & WEBB, dosa / tedosa, slipad kristall, sterlingsilver, London 1900-talets början, höjd ca 15, diameter (botten) 15 cm
Lock med bucklor
473195
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här