Mappin & Webb dosa i silver

Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver
Mappin & Webb dosa i silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAPPIN & WEBB, dosa / tedosa, slipad kristall, sterlingsilver, London 1900-talets början, höjd ca 15, diameter (botten) 15 cm

Lock med bucklor

473195

2017-07-08