Taklampa art deccostil

Taklampa art deccostil
Taklampa art deccostil
Taklampa art deccostil
Taklampa art deccostil
Taklampa art deccostil
Taklampa art deccostil

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, art deccostil, 5 ljusarmar, på kromad ställning med svartlackerade trä detaljer, färgade glaskupor, höjd 67, diameter 57 cm

Kupor med nagg

473200

2017-07-08