Adriaan Timmers oljemålning

Adriaan Timmers oljemålning
Adriaan Timmers oljemålning
Adriaan Timmers oljemålning
Adriaan Timmers oljemålning
Adriaan Timmers oljemålning
Adriaan Timmers oljemålning

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADRIAAN TIMMERS (1886-1952), skrin, signerad Adriaan Timmers, olja på duk, ca 31x40 cm

473201

2017-07-09