Bordslampa stenmassa

Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa
Bordslampa stenmassa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno -och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm

Enstaka nagg

473203

2017-07-09