Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stenmassa, dekor i relief av kvinno -och mansfigur samt fiskar, höjd inkl sockel 25 cm
Enstaka nagg
473203
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här