Hans-Agne Jakobsson taklampa
2017-07-08
473204
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets senare del, vitlackerad, höjd 69 cm
Bruksslitage