Hans-Agne Jakobsson taklampa

Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa
Hans-Agne Jakobsson taklampa

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets senare del, vitlackerad, höjd 69 cm

Bruksslitage

473204

2017-07-08