Sven Jonsson Aniara

Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara
Sven Jonsson Aniara

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN JONSSON (1902-81): "Aniara", 6 ramade blad, signerade Sven Jonsson, 174/390, färglitografier, varierande mått.

473206

2017-07-09