Skål England kinesisk dekor

Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor
Skål England kinesisk dekor

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, 1900-talets början, "Cetem ware", England, kinesiserande handmålad dekor, höjd 8, diametr 26 cm

Botten med krackelyr

473208

2017-07-11