Gustav Arnolds oljemålning

Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning
Gustav Arnolds oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ARNOLDS(1881-1969): Franskt landskap, signerad G Arnolds, olja på duk, 38x46

473210

2017-07-11