Toon de Jong etsningar

Toon de Jong etsningar
Toon de Jong etsningar
Toon de Jong etsningar
Toon de Jong etsningar
Toon de Jong etsningar
Toon de Jong etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOON DE JONG (1879-1955):(2), "Naar huis", "Baggeren", etsningar, EA, signerade, 7,5x14,5 resp 7x15,5 cm

Gulnade

473211

2017-07-11