Charles Roka oljemålning

Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning
Charles Roka oljemålning

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm

473213

2017-07-09