Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 81x64 cm
473213
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här