Roland Kempe akvarell

Roland Kempe akvarell
Roland Kempe akvarell
Roland Kempe akvarell
Roland Kempe akvarell

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Ikosaedron platonsk kropp", akvarell, signerad och daterad 1949-52, 32x52 cm
a tergo utställningsetikett Galerie Blanche 1959

473214

2017-07-11