Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND KEMPE (1907-1991): "Ikosaedron platonsk kropp", akvarell, signerad och daterad 1949-52, 32x52 cm
a tergo utställningsetikett Galerie Blanche 1959
473214
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här