Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, senempire, mahogny, höjd 144, 120x56 cm, nycklar finns
Slitage, lösa delar medföljer
473220
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här