Chiffonje mahogny

Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny
Chiffonje mahogny

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, senempire, mahogny, höjd 144, 120x56 cm, nycklar finns

Slitage, lösa delar medföljer

473220

2017-07-11