Matbord mahognyfaner

Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner
Matbord mahognyfaner

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, betsat, profilerade ben, 3 iläggsskivor, höjd 73, diameter 120, iläggsskivor à 56 cm, total längd 288 cm

Slitage, benen med hack

473222

2017-07-11