Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, betsat, profilerade ben, 3 iläggsskivor, höjd 73, diameter 120, iläggsskivor à 56 cm, total längd 288 cm
Slitage, benen med hack
473222
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här