Grythyttan karmstolar 4 st

Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st
Grythyttan karmstolar 4 st

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRYTHYTTAN, karmstolar, 4 st, 1900-talets mitt, grönmålat trä, stomme i vitmålat stål, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm

Färgbortfall och slitage

473224

2017-07-10