Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRYTHYTTAN, karmstolar, 4 st, 1900-talets mitt, grönmålat trä, stomme i vitmålat stål, etikettmärkt, sitthöjd ca 43 cm
Färgbortfall och slitage
473224
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här