Richard Mortensen färgserigrafi Solsidan

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Solsidan", 1988, signerad och numrerad Mortensen 58/150, färgserigrafi, bildyta 82x104, rammått 115x137 cm

Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö

473225

2017-07-10