Richard Mortensen färgserigrafi Solsidan
Klubbat för:
12 500 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Solsidan", 1988, signerad och numrerad Mortensen 58/150, färgserigrafi, bildyta 82x104, rammått 115x137 cm
Proveniens: Galerie Börjeson, Malmö
Kuntoraportti
473225
Päivämäärä:
2017-07-10